Testy-recenze.eu je nezávislý internetový portál, který vytváří a publikuje hodnocení a žebříčky různých produktů. Recenze a pořadí jsou subjektivním názorem členů týmu.

Naše práce na vytváření žebříčků a recenzí se zakládá na podrobné analýze a recenzích zákazníků. Neneseme žádnou zodpovědnost za kvalitu výrobků ani za případné problémy spojené s jejich používáním. Jednotlivé výrobky sami netestujeme, není-li uvedeno jinak.

Provozovatel webu Testy-recenze.eu neprovádí žádný přímý prodej produktů, a smlouva se uzavírá pouze ve zprostředkovaném e-shopu se třetí stranou.

Při nákupu produktů na základě našich doporučení můžeme získat finanční příjem, ale bez zvýšení konečné ceny produktu. (Více informací ZDE)

Informace uvedené na naší stránce jsou aktuální v době zveřejnění. Je v odpovědnosti čtenáře ověřit jejich aktuální platnost. Provozovatel webu neodpovídá za obsah reklamních jednotek/bannerů a neposkytuje kontaktní údaje třetím stranám. Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy na zlepšení, neváhejte nás kontaktovat.