Vítáme Vás na webu – www.testy-recenze.cz. Jsme webový portál fungující od roku 2018 a můžete u nás najít řadu recenzí a testů produktů z oblasti domácnosti, malých spotřebičů, elektroniky či sportu/outdooru nebo auto/moto. Testy a recenze produktů se snažíme vytvářet tak, aby byly co nejobjektivnější, aby byly vypracovány z relevantních zdrojů. Naším cílem je pomoci Vám při výběru produktu, o který se právě zajímáte.

testy-recenze.cz logo cerne

Logo našeho portálu www.testy-recenze.cz

 

Testy produktů se snažíme zpracovávat tak, aby v nich byly produkty, které mají skvělé uživatelské recenze. Informace čerpáme z navštěvovaných e-shopů a webů, které se specializují na srovnávání produktů.

U nás naleznete:

doporučení pro produkty, které uživatelé hodnotí jako ty nejlepší,

– doporučení kvalitních e-shopů, které mají k dispozici dané produkty,

nákupní poradce – tipy pro výběr produktů v konkrétních kategoriích.

Jak hodnotíme?

Toto je otázka, kterou si mohou naši čtenáři častokrát pokládat při čtení našich článků. Právě teď se vám budeme snažit poskytnout odpověď na tuto otázku a vysvětlit, jak pracujeme a hodnotíme produkty na našem webu.

Objektivita a nestrannost

Objektivita a nestrannost jsou pro nás velmi důležité. Snažíme se být co nejobjektivnější a nestranní při výběru produktů, které doporučujeme. Naším cílem je poskytnout vám informace o produktech, které by mohly být pro vás zajímavé, aniž bychom se snažili vám prodávat něco, co bychom sami nepovažovali za dobré.

Proto se snažíme doporučovat produkty z různých eshopů, abychom zaručili, že naše doporučení jsou opravdu nezávislá. Také v článcích naleznete hodnotné rady a tipy při výběru produktů, které by vám mohly pomoci rozhodnout se tak, abyste s daným produktem byli skutečně spokojeni.

Jak tvoříme tabulky TOP produktů?

Tvorba tabulek nejlepších produktů je jednou z našich hlavních činností. Při výběru produktů, které zahrneme do tabulek, se snažíme být co nejobjektivnější a zohlednit různé faktory. Nejprve se podíváme na popularitu produktů a jejich recenze.

Produkty, které mají vysoké hodnocení od zákazníků a jsou populární na trhu, se dostávají do užšího výběru. Potom se snažíme zahrnout produkty různých značek a cenových kategorií, abychom vám mohli nabídnout co nejširší výběr.

A tedy ve finále v našich článcích naleznete produkty, které jsou na českém trhu populární, mají dobré recenze od reálných zákazníků a zároveň jsou tyto produkty i různých cenových kategorií, abychom doporučovali produkty i čtenářům s omezeným rozpočtem na koupi.

Jak vyděláváme?

Náš web získává své finance prostřednictvím provizí z prodeje produktů na Heureka.cz a jiných eshopech, se kterými spolupracujeme. Pro bližší transparentní vysvětlení – kliknete-li na odkazy umístěné na naší stránce a přesměruje Vás to na Heureka.cz, kde si můžete prohlédnout daný produkt na různých e-shopech, v případě, že kliknete na nějakou nabídku, my získáváme malou provizi za vaši návštěvu . V případě jiných e-shopů, se kterými spolupracujeme, bývá spolupráce založena na principu, že pokud koupíte produkt, který jsme doporučovali, získáme malou provizi.

Tento model zajišťuje plynulý chod naší stránky a umožňuje nám pokračovat v poskytování kvalitního obsahu v našich článcích, aniž bychom vám museli za něj něco přímo účtovat.

Spokojenost všech zúčastněných stran

Je důležité poznamenat, že spolupráce se zmiňovanými eshopy funguje tak, že finanční provize, kterou získáváme z prodeje produktů, nezvyšuje konečnou cenu produktů pro vás!

Naopak, tato provize je placena z marketingových rozpočtů daných e-shopů, takže náš model spolupráce je založen na výhodné situaci pro všechny zúčastněné strany – pro nás, online obchody a pro vás, naše čtenáře.

Naše vize a cíl

Naším cílem je poskytovat vám objektivní a nezávislé informace o produktech, které vám pomohou při výběru toho nejlepšího. Spolupráce se zmiňovanými eshopy nám umožňuje pokračovat v tomto cíli a pomáhá nám zajistit, abyste měli bezplatný přístup k našim článkům, srovnávacím tabulkám a doporučením – a tedy, abyste nemuseli platit přímo za tento obsah.

Doufáme, že vám tento článek pomohl pochopit, jak fungujeme a jak hodnotíme produkty na našem webu. Máte-li jakékoli další dotazy nebo návrhy na zlepšení, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

V případě zájmu kontaktovat nás, přejděte na podstránku – > KONTAKT